Media
Scroll down

Ponad milion m2
elewacji

W ciągu wieloletniej działalności zrealizowaliśmy ponad milion m2 elewacji szklanych oraz wentylowanych na terenie całego kraju i za granicą.

Firma Opal

Elementy architektoniczne wykonane przez Opal znajdują zastosowanie w rożnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej tj. nowoczesne biurowce, banki, obiekty dydaktyczno-naukowe, centra handlowe jak również w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.

Firma wyróżniona w branży

Celem, do którego konsekwentnie zmierza Spółka, jest prowadzenie działalności w sposób odpowiedzialny, pozostając w zgodzie z najwyższymi standardami prawnymi i etycznymi, czego efektem jest wykreowanie wysokiej kultury przedsiębiorstwa, wyróżniającej Spółkę na rynku.

Uznanie, jakim cieszą się wśród użytkowników produkty Przedsiębiorstwa potwierdzają liczne medale, puchary, dyplomy i wyróżnienia zdobyte na targach i wystawach.

01.

Oferujemy

W ofercie firmy OPAL znajdziemy bardzo szeroki asortyment. Zaczynając od stolarki aluminiowej okienno-drzwiowej, poprzez fasady aluminiowe oraz szklane, elewacje wentylowane i balustrady. Idąc za nowinkami, cały czas pojawiają się innowacyjne rozwiązania – nie tylko dla dużych obiektów biurowych i hotelowych, ale również oferta dla Klienta Indywidualnego.

Fasady aluminiowe i stalowe przeszklone

Fasady aluminiowe segmentowe

Fasady przeszklone z mocowaniem punktowym

Fasady przeszklone na żebrze szklanym

Fasady przeszklone na linach nierdzewnych oraz ocynkowanych

Elewacje wentylowane – kompozytowe, włókno-cementowe, ceramiczne

Okna i drzwi aluminiowe

Balustrady całoszklane

02.

Certyfikaty

Certyfikat ISO 9001-2015 EN

Certyfikat ISO 9001-2015 PL

POLITYKA JAKOŚCI

03.